« keer terug

Welkom op de website van VVK!

09/06/2016

Beste Leden,

In onze nieuwe website vindt u de evenementen, informatie, historiek van onze club,enz. Ook de foto's van de verschillende evenementen krijgen een plaatsje.   We raden u aan om de link naar de website aan uw favorieten toe te voegen, zodat het makkelijker is om de website te bezoeken.

Veel kijk en leesplezier

Wenst u lid te worden van VVK?  Ga naar memberportal voor meer informatie.

Jean Verbakel, voorzitter

« keer terug

NieuwsBeurs Antwerp Classic Salon 2023

Gelieve te noteren dat de organisator laten weten heeft dat de beurs niet zal doorgaan op de geplande datum. Wij houden jullie verder op de hoogte

« keer terug

Welkom op de website van VVK!

09/06/2016

Beste Leden,

In onze nieuwe website vindt u de evenementen, informatie, historiek van onze club,enz. Ook de foto's van de verschillende evenementen krijgen een plaatsje.   We raden u aan om de link naar de website aan uw favorieten toe te voegen, zodat het makkelijker is om de website te bezoeken.

Veel kijk en leesplezier

Wenst u lid te worden van VVK?  Ga naar memberportal voor meer informatie.

Jean Verbakel, voorzitter

« keer terug

« keer terug

Welkom op de website van VVK!

09/06/2016

Beste Leden,

In onze nieuwe website vindt u de evenementen, informatie, historiek van onze club,enz. Ook de foto's van de verschillende evenementen krijgen een plaatsje.   We raden u aan om de link naar de website aan uw favorieten toe te voegen, zodat het makkelijker is om de website te bezoeken.

Veel kijk en leesplezier

Wenst u lid te worden van VVK?  Ga naar memberportal voor meer informatie.

Jean Verbakel, voorzitter

« keer terug